Вас вітає Ладанська гімназія/Вас приветсвует Ладанская гимназия/Welcome to Ladan gimnazium
«  Жовтень 2017  »

Військово-патріотичне виховання

Військово-патріотичне виховання покликане забезпечити морально-політичну і практичну підготовку щодо виконання обов'язку захисту Батьківщини.

*Працює пошуковий загін "Юні краєзнавці" (керівник Поліщук В.М.). Завдяки старанням жителів селища, вчителів та учнів зібрані і систематизовані цінні матеріали з історії школи та селища. Підготовлені учні-екскурсоводи, які проводять екскурсії для учнів, батьків, гостей гімназії.

*Доброю традицією в гімназії стали уроки Мужності, уроки Пам'яті, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, ветеранами Афганістану.

*Гімназисти доглядають та впорядковують могили  Невідомому солдату.

*У дні пам'ятних дат організовуються концерти, вогники для ветеранів, мітинги біля Вічного вогню.

*У краєзнавчому музеї оформлена експозиція "За Батьківщину, за рідний край!".

*Гімназисти беруть активну участь у історико-краєзнавчих експедиціях "Краса і біль України", "Сто чудес світу".

*Проводиться пошукова робота "До глибини віків".

*На уроках захисту Вітчизни в учнів формують риси свідомого громадянина, патріота, юнаків готують до служби в Збройних Силах України.

Оголошується конкурс на кращі текст і музику гімну Ладанської гімназії.
Міні профіль
Понеділок