Вас вітає Ладанська гімназія/Вас приветсвует Ладанская гимназия/Welcome to Ladan gimnazium
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 70
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Олімпіади

2014-2015 навчальний рік
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

 

Предмет

Клас

Учень

Місце

Вчитель

Українська мова і література

8

Первун Ю.

І

Оберемко І.В.

Українська мова і література 9 Аксьон А. ІІ Гуденко В.С.
Українська мова і література 10 Ярмоленко Д. ІІ Гуденко В.С.
Українська мова і література 11 Воробйовський М. ІІ Пилипенко О.В.
Математика

10

Гуденко Б.

ІІІ

Григоренко А.Ф.
Екологія

9

Аксьон А.

ІІ

Кравченко С.В.
Фізика

7

Гуртовенко А.

І

Шемет В.І.
Історія 8 Нестеренко Є. І Креніда І.М.
Історія 8 Клименко С. ІІІ Креніда І.М.
Історія

 

9

Гуденко Б.

ІІІ

Креніда І.М.
Біологія

10

Кошовий Д.

ІІ

Кравченко С.В.
Біологія

11

Креніда А.

І

Кравченко О.В.
Англійська мова 8 Первун Ю. І Панасенко Т.М.
Англійська мова

9

Аксьон А.

І

Тимченко Л.М.
Англійська мова

11

Воробйовський М.

І

Тимченко Л.М.
Російська мова

11

Воробйовський М.

І

Тітуленко Н.І.
Російська мова

10

Ярмоленко Д.

ІІІ

Тітуленко Н.І.
Інформаційні технології

11

Креніда А.

І

Осипенко І.В.
Інформаційні технології

11

Мовчан А.

ІІІ

Осипенко І.В.
 
ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад
 

Предмет

Учень

Клас

Диплом

Вчитель

Українська мова та література Первун Юлія

8

ІІІ ст.

Оберемко І.В.
Біологія Креніда Андрій

11

ІІІ ст.

Кравченко О.В.
Англійська мова Аксьон Аліна

9

І ст.

Тимченко Л.М.
Англійська мова Воробйовський Макcим

11

ІІ ст.

Тимченко Л.М.

ІV етап Всеукраїнських олімпіад
Аксьон Аліна - диплом учасника 4-го
                                           етапу Всеукраїнської олімпіади
                                 з англійської мови
 
 
2015-2016 навчальний рік
 
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

 

Предмет

Клас

Учень

Місце

Вчитель

Українська мова і література

8

Поліщук А.

І

Поліщук Г.М.

Українська мова і література 9 Первун Ю. І Оберемко І.В.
Українська мова і література 10 Гуденко Б. ІІ Гуденко В.С.
Українська мова і література 11 Ярмоленко Д. І Гуденко В.С.
Математика 6 Вапельник І. ІІІ Григоренко А.Ф.
Математика 7 Вапельник І. І Назаренко С.І.
Математика 7 Макаренко Л. ІІ Назаренко С.І.
Математика 8 Поліщук А. ІІ Бойчук О.Г.
Математика 10 Шрамко І. І Григоренко А.Ф.
Математика 11 Ярмоленко Д. І Григоренко А.Ф.
Екологія

11

Кошовий Д.

І

Кравченко С.В.
Фізика 7 Макаренко Л. І Шемет В.І.
Фізика

8

Гуртовенко А.

ІІІ

Шемет В.І.
Фізика 9 Клименко С. ІІ Шемет В.І.
Історія 9 Нестеренко Є. І Креніда І.М.
Історія 8 Балюх Є. І Креніда І.М.
Історія

 

10

Гуденко Б.

ІІ

Креніда І.М.
Біологія

8

Поліщук А.

ІІ

Кравченко О.В.
Біологія

9

Клименко С.

І

Кравченко О.В.
Правознавство 9 Савченко М. ІІ Скорина А.М.
Правознавство 10 Удовенко М. ІІ Скорина А.М.
Англійська мова 9 Первун Ю. І Панасенко Т.М.
Англійська мова

8

Поліщук А.

І

Тимченко Л.М.
Англійська мова 8 Бульба В. І Тимченко Л.М.
Англійська мова

10

Гуденко Б.

І

Панасенко Т.М.
Російська мова

9

Первун Ю.

ІІ

Тітуленко Н.І.
Російська мова

11

Ярмоленко К.

І

Тітуленко Н.І.
Хімія 9 Клименко С. ІІІ Процик Л.О.
Інформаційні технології 9 Нестеренко Б. ІІ Осипенко І.В.
Інформаційні технології

11

Шинкаренко І.

ІІІ

Осипенко І.В.
Інформаційні технології

11

Удовенко М.

ІІ

Осипенко І.В.
 
ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад
 

Предмет

Учень

Клас

Диплом

Вчитель

Українська мова та література Поліщук Анастасія

8

ІІІ ст.

Поліщук Г.М.

Математика

Вапельник Ілля 7 ІІІ ст. Назаренко С.І.

Екологія

Кошовий Денис 11 ІІІ ст. Кравченко С.В.
 

2016-2017 навчальний рік

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

 

Предмет

Клас

Учень

Місце

Вчитель

Українська мова і література

9

Поліщук А.

І

Поліщук Г.М.

Українська мова і література 8 Зуб І. ІІІ Оберемко І.В.
Українська мова і література 11 Гуденко Б. ІІ Гуденко В.С.
Українська мова і література 10 Нестеренко Б. І Оберемко І.В.
Математика 7 Вапельник І. ІІ Григоренко А.Ф.
Математика 6 Степуренко О. І Назаренко С.І.
Математика 11 Шрамко І. ІІ Григоренко А.Ф.
Математика 9 Гавришова К. І Григоренко А.Ф.
Астрономія 11 Гуденко Б. ІІІ Крапива В.І.
Історія 10 Нестеренко Є. ІІ Креніда І.М.
Історія 9 Поліщук А. І Креніда І.М.

Біологія

9

Гавришова К.

ІІІ

Кравченко О.В.

Біологія

10

Клименко С.

І

Кравченко О.В.

Біологія

11

Доброштан Я.

І

Кравченко С.В.
Правознавство 9 Дідик А. ІІІ Скорина А.М.
Англійська мова 8 Омельяненко Р. ІІІ Панасенко Т.М.

Англійська мова

8

Гліченко Є.

І

Панасенко Т.М.

Англійська мова 9 Бульба В. ІІІ Тимченко Л.М.
Англійська мова 10 Ляшенко В. ІІ Панасенко Т.М.

Англійська мова

11

Гуденко Б.

І

Панасенко Т.М.

Російська мова

9

Поліщук А.

І

Воробйовська Л.І.

Російська мова

11

Чубенко І.

ІІІ

Тітуленко Н.І.
Хімія 10 Клименко С. ІІІ Процик Л.О.
Хімія 11 Доброштан Я. ІІ Процик Л.О.

Інформаційні технології

8

Іонов А.

І

Осипенко І.В.

Інформаційні технології

11

Гуденко Б.

ІІ

Осипенко І.В.

 

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад

 

Предмет

Учень

Клас

Диплом

Вчитель

Українська мова та література Поліщук Анастасія

9

ІІІ ст.

Поліщук Г.М.

Українська мова та література

Нестеренко Богдан 10 ІІІ ст. Оберемко І.В.

Російська мова

Поліщук Анастасія 9 ІІІ ст. Воробйовська Л.І.

 

 

Конкурс
Оголошується конкурс на кращі текст і музику гімну Ладанської гімназії.
Міні профіль
Понеділок
23.10.2017
16:22

Привіт Гість !
Пульс гімназії
 

 
Гурток із вільної боротьби
 

 
У гімназії діють...
 

 
Курси за вибором
 

 
Спортсменом може стати кожен
 

 
Профільне навчання