Вас вітає Ладанська гімназія/Вас приветсвует Ладанская гимназия/Welcome to Ladan gimnazium
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Як ви здавали ЗНО?
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Медалісти

2001-2002 н.р.

1. Соломахіна Ірина Володимирівна
2. Гапон Інна Володимирівна
3. Федоренко Вікторія Анатоліївна
4. Книш Олександр Миколайович
5. Карпенко Вячеслав Юрійович
6. Лесик Юлія Миколаївна
7. Щерецька Оксана Володимирівна
8. Вітер Наталія Василівна

2002-2003 н.р.

1. Коробка Анна Борисівна
2. Карнаушенко Ірина Сергіївна
3. Амірасланова Аліна Абульфазівна
4. Панасенко Оксана Сергіївна
5. Гончарук Тетяна Олексіївна
6. Майборода Микола Володимирович
7. Деркач Андрій Миколайович
8. Хитрик Євген Вікторович
 
2003-2004 н.р.

1. Бульба Ярина Олександрівна
2. Ковальова Оксана Михайлівна
3. Мільошина Інна Олександрівна
4. Оленіч Максим Вікторович
5. Виноградова Юлія Михайлівна
6. Ляшенко Олена Іванівна
7. Ткаліч Володимир Валерійович
8. Буць Віталій Миколайович
9. Тітуленко Марина Вікторівна
10. Мусієнко Анна Олександрівна
11. Михайлов Ігор Олександрович
12. Мосіч Ангеліна Віталіївна
 
2004-2005 н.р.
 
 
1. Кирієнко Анна Анатоліївна
2. Тимченко Юрій Іванович
3. Єременко Михайло Віталійович
4. Захаренко Євгеній Васильович
5. Іващенко Альона Валеріївна
6. Музиченко Віталій Вікторович
7. Нелін Ярослав Володимирович
8. Новік Микола Володимирович
9. Федорець Вадим Анатолійович
10. Ярмоленко Олександр Олександрович

 
2005-2006 н.р.
 
1. Нетребко Вікторія Вікторівна
2. Гапон Вікторія Володимирівна
3. Дзигало Сергій Валерійович
4. Біла Марія Вікторівна
5. Василенко Тетяна Сергіївна
 
2006-2007 н.р.
 
1. Григоренко Ірина Сергіївна
2. Карпенко Марина Олександрівна
3. Степаненко Альона Миколаївна
4. Креніда Ірина Віталіївна
5. Михайленко Вікторія Миколаївна
6. Гринюк Ірина Вікторівна
 
2007-2008 н.р.
 
1. Кравченко Юлія Сергіївна
2. Стеценко Яна Святославівна
3. Крапива Альона Анатоліївна
4. Вапельник Дар'я Геннадіївна
5. Деревко Ірина Вадимівна
6. Васільченко Тетяна Анатоліївна
 
2008-2009 н.р.
 
1. Тертишник Юлія Сергіївна
2. Каленюк Аліна Віталіївна
3. Сидоренко Юлія Василівна
 
 
2009-2010 н.р.
 
1. Процик Владислав Володимирович
 
2010-2011 н.р.
 
1. Островерха Дар"я Віталіївна
2. Рябенко Олена Владиславівна
3. Скорина Владислав Олександрович
 
2012-2013 н.р.
 
1. Ілляшенко Марина Вікторівна 
 
2013-2014 н.р.
 
1. Бульба Вікторія  Валеріївна
2. Сташевська Аліна Михайлівна
3. Маринченко Людмила Сергіївна
4. Білоус Дар"я Романівна
 
2014-2015 н.р.
 
1. Воробйовський Максим Петрович

2015-2016 н.р.


1. Ярмоленко Дарина Олександрівна

2016-2017 н.р.

1. Гуденко Богдан Дмитрович

 

 

Національна

дитяча

"гаряча" лінія

Консультування

Пн-Пт 1200 - 2000

Сб 1200 - 1600

Міні профіль
Нових повідомленнь немає
Вийти з аккаунту
Середа
18.07.2018
23:20

Привіт Гість !
Пульс гімназії
 

 
Гурток із вільної боротьби
 

 
У гімназії діють...
 

 
Курси за вибором
 

 
Спортсменом може стати кожен
 

 
Профільне навчання