Вас вітає Ладанська гімназія/Вас приветсвует Ладанская гимназия/Welcome to Ladan gimnazium
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Як ви здавали ЗНО?
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Конкурси

2014-2015 навчальний рік
 

Вид змагань

Предмет
(гурток)

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

районний етап Міжнародного конкурсу рідної мови імені Петра Яцика

українська мова та література

ІІ

Ярмоленко Дарина

10

Гуденко В.С.

районний етап Міжнародного конкурсу рідної мови імені Петра Яцика

українська мова та література

ІІ

Воробйовський Максим

11

Пилипенко О.В.

районний етап Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

українська мова та література

ІІІ

Монько Руслан

5-А

Гуденко В.С.

Районний конкурс "Вогні новорічної ялинки"

"У годину дозвілля"

переможці

Савченко  Поліна, Троцак Аня, Кириченко Владислав, Руденко Дарина

6-Б

Сидоренко Т.Г.

Районний етап конкурсу "Поліський зорепад"

хореографічний 

гурток 

   переможці

колектив "Джерельце"

 

Набок С.В.

Районний етап конкурсу "А ми тую славу збережемо"

краєзнавчий гурток

переможці

Поліщук Анастасія, Ляшенко Вікторія, Ярмоленко Дарина

8-10

Поліщук В.М.

Обласний етап Всеукраїнської гри "Джура" номінація "Стрільба"

 

ІІІ команда "Побратими" 8-10

Стеценко С.В., Гуденко Д.Л.,

Скорина А.М., Кравченко С.В.

Обласний етап Всеукраїнської гри "Джура" номінація "Рятівник"   ІІІ команда "Побратими" 8-10

Стеценко С.В.,

Гуденко Д.Л., 

Скорина А.М., Кравченко С.В.

Обласний етап Всеукраїнської гри "Джура" номінація "Вогнева підготовка"

 

ІІІ команда "Побратими" 8-10

Стеценко С.В.,

Гуденко Д.Л.,

Скорина А.М., Кравченко С.В

Обласний етап Всеукраїнської гри "Джура" номінація "Таборування"   І команда "Побратими" 8-10

Стеценко С.В.,

Гуденко Д.Л., 

Скорина А.М., Кравченко С.В.

Обласний етап конкурсу "Мистецтво орігамі"

образотворче мистецтво

лауреати

Троцак Аня, Руденко Даша

6-Б

Сидоренко Т.Г.

Обласний етап конкурсу "Охорона праці очима дітей" 

основи здоров"я

ІІІ      

Бандура Крістіна

 

Балабуха О.І.

районний конкурс "Упроваджую інновації"

укр. мова та література

історія

зарубіжна література

І

І

І

-

-

Гуденко В.С., Креніда І.М., Гуденко Д.Л.

обласний етап конкурсу "Використання ІКТ в навчально-виховному процесі школи"

 історія

зарубіжна література

диплом ІІІ ст.

диплом ІІІ ст.

 

 -

-

Поліщук В.М.

 

Воробйовська Л.І.

Всеукраїнський конкурс проектів "Добро починається з тебе"

 краєзнавчий музей

 ІІ місце 

пошуковий загін "Юний краєзнавець"

-

Поліщук В.М.

Міжнародний фонд NED для реалізації укр-пол проекту "Європейська молодіжна співпраця"

-

грант

-

-

Кравченко С.В.
 

2015-2016 навчальний рік

Вид змагань

Предмет
(гурток)

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

районний етап Міжнародного конкурсу рідної мови імені Петра Яцика українська мова та література ІІ Первун Юлія 9 Оберемко І.В.
районний етап Міжнародного конкурсу рідної мови імені Петра Яцика українська мова та література 10 Гуденко Богдан І Гуденко В.С.
районний етап Міжнародного конкурсу рідної мови імені Петра Яцика українська мова та література 11 Ярмоленко Дарина І Гуденко В.С.
районний етап Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г.Шевченка українська мова та література 8 Бульба Вікторія ІІІ Поліщук Г.М.
районний етап Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г.Шевченка українська мова та література 7 Іонова Світлана ІІІ Балюх Л.М.
районний етап Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г.Шевченка українська мова та література 10 Гуденко Богдан І Гуденко В.С.

районний конкурс української патріотичної пісні "Найкраща у світі - моя Україна - у цілому світі одна"

війс-патріот гурток

II

Пивоваренко Інна

10

Скорина А.М.

районний етап конкурсу на кращий суспільнозначущий проект патріотичного спрямування

війс-патріот гурток

переможець

Микитенко Вікторія

9-Б

Скорина А.М.

Х обласний конкурс учнівської комп"ютерної творчості

інформатика

переможець

Панасенко Інеса

6-А
Осипенко І.В.

районний етап конкурсу "Учитель року"

Історія

І

-

-

Поліщук В.М.

районний етап конкурсу "Використання ІКТ в навчально-виховному процесі школи" українська мова та література переможець - - Маринченко Л.Г.
районний етап конкурсу "Використання ІКТ в навчально-виховному процесі школи" хімія переможець - - Процик Л.О.
районний етап конкурсу "Використання ІКТ в навчально-виховному процесі школи" виховний захід переможець - - Балюх Л.М.
районний етап конкурсу "Використання ІКТ в навчально-виховному процесі школи" виховний захід переможець - - Воробйовська Л.І.
районний етап конкурсу "Використання ІКТ в навчально-виховному процесі школи" математика переможець - - Григоренко А.Ф.

 

 

Конкурс
Оголошується конкурс на кращі текст і музику гімну Ладанської гімназії.
Міні профіль
Понеділок
23.10.2017
16:20

Привіт Гість !
Пульс гімназії
 

 
Гурток із вільної боротьби
 

 
У гімназії діють...
 

 
Курси за вибором
 

 
Спортсменом може стати кожен
 

 
Профільне навчання