Вас вітає Ладанська гімназія/Вас приветсвует Ладанская гимназия/Welcome to Ladan gimnazium
«  Серпень 2018  »
Як ви здавали ЗНО?

Формування здорового способу життя

Формування здорового способу життя забезпечує охорону та зміцнення здоров'я дітей.

* У рамках роботи програми "Школа здоров'я" запроваджено профілактичні програми та акції "Життя без куріння", "Шкідливим звичкам - ні", проведення Дня здоров'я, працює факультатив "Школа проти СНІДу". Ці питання висвітлюються у шкільній пресі, де кожен гімназист може висловити свою думку з приводу даних проблем.
 * Відбуваються цікаві зустрічі з психологом гімназії Левченко І.М., спеціалістом служби у справах сім'ї та молоді Литовченко Л.М., лікарями Сташевською І.М., Поліщук М.М., представниками молодіжних організацій.
 * Працює два спортивних зали, медкабінет (завідувач - Лебединець Т.В.). Проводяться профілактичні щеплення, щорічні медогляди. В кожному класному журналі оформлено "листок здоров'я", зі змістом якого має змогу ознайомитись кожен учитель. Питання про результати щорічних медоглядів учнів систематично розглядаються на засіданнях педрад, нарадах при директорові.
 * Велика увага приділяється літньому оздоровленню дітей (пришкільні табори, організація турпоходів), особливо дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних, соціально-незахищених; підсумки оздоровлення аналізуються на серпневій педраді, засіданнях Ради школи.
 * У гімназії працюють секції:
"Фрі-файт" (тренер - Антоненко О.В.),
"Міні-футбол" (тренери - Гетьман В.М., Огієнко С.В.),
гурток з волейболу (керівник - Стеценко С.В.), які виховали цілий ряд переможців та призерів районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань.
Велику роль у формуванні навичок безпечної поведінки відіграє гурток "Школа безпеки" (керівник - Балабуха О.І.)

Національна

дитяча