Вас вітає Ладанська гімназія/Вас приветсвует Ладанская гимназия/Welcome to Ladan gimnazium
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наше опитування
Як ви здавали ЗНО?
Всього відповідей: 30
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Блог

Головна » 2016 » Червень » 12 » Переведення учнів 5-8, 10 класів
09:48
Переведення учнів 5-8, 10 класів

                                 

    Відповідно до рішення педагогічної ради від 10.06.2016 року (Протокол №11) та наказу по Ладанській гімназії до 6 класу переведені учні: Адаменко Єва Романівна, Бартош Катерина Богданівна, Бульба Світлана Олегівна, Гришко Айша Лазімовна, Герасименко Світлана Андріївна, Гончар Степан Миколайович, Гудзь Анастасія Олегівна, Даниленко Ігор Олександрович, Денисенко Дмитро Ігорович, Дорожа Анна Андріївна, Журавель Марія Володимирівна, Котеленець Максим Сергійович, Кузьменко Аня Сергіївна, Литвиненко Олександра Олександрівна, Мірошниченко Андрій Олександрович, Мірюта Єлизавета Сергіївна, Пилипенко Ірина Сергіївна, Прийма Анна Миколаївна, Сердюк Олена Іванівна, Синиця Діана Андріївна, Стасенко Дмитро Вадимович, Степуренко Олександр Григорович, Терещенко Альона Олександрівна, Тертишник Богдан Ігорович.

    До 7 класу переведені учні: Білоног Нікіта Сергійович, Вапельник  Іван Геннадійович, Гергель Дмитро Сергійович, Глимязь Дмитро Миколайович, Гурська Владислава Юріївна, Кальян Артур Анатолійович, Крило Ангеліна Василівна, Михайленко Іван Васильович, Монько Руслан Сергійович, Олійник Анна Олегівна, Панасенко Інеса Олександрівна, Панасенко Станіслав Геннадійович, Пирогов Максим Олександрович, Распопов Олександр Ігорович, Рукон Амір Карімович, Середин Вікторія Олександрівна, Тур Світлана Анатоліївна, Тюсов Валерій Миколайович, Тюсова Олена Миколаївна, Ярмоленко Родіон Юрійович, Авласєнко Поліна Максимівна, Безберда Дар’я Олександрівна, Беззуб Вікторія Олександрівна, Бочко Дмитро Юрійович, Голина Віталій Ігорович, Зюзюк Дмитро Віталійович, Калюжний Богдан Сергійович, Кириченко Антон Ігорович, Коваленко Володимир Павлович, Ковальов Денис Русланович, Костенко Анжеліка Олександрівна, Негрій Анна Сергіївна, Неживенко Руслана Ігорівна, Оленіч Богдан Сергійович, Оленіч Ірина Анатоліївна, Падалка Руслана Олександрівна, Первун Ігор Валерійович, Пікуленко Дмитро Сергійович, Поволоцький Богдан Миколайович, Сердюк Вікторія Віталіївна, Шапошникова Єлизавета Михайлівна.

    До 8 класу переведені учні: Бачикало Вадим Русланович, Буднік Андрій Вячеславович, Вапельник Ілля Геннадійович, Гліченко Єлізавєта Валеріївна, Заболотна Тетяна Іванівна, Зуб Ірина Павлівна, Івашко Юлія Сергіївна, Кір’ян Юлія Олегівна, Легка Олександра Юріївна, Макаренко Лука Олегович, Михайленко Крістіна Дмитрівна, Моксунов Микола Єгорович, Набока Євгеній Олександрович, Назім Назарій Романович, Омельяненко Роман Русланович, Покришка Катерина Миколаївна, Саверський Максим Вячеславович, Сердюк Світлана Олександрівна, Тоцький Єгор Владиславович, Тюсова Марина Олексіївна, Барановська Ірина Сергіївна, Бобренко Катерина Миколаївна, Бутченко Максим Романович, Гапон Ірина Вікторівна, Грош Аліна Анатоліївна, Заєць Владислав Валерійович, Іонов Антон Сергійович, Іонова Світлана Вікторівна, Кириченко Владислав Олегович, Нечипор Вікторія Романівна, Попов Дмитро Олександрович, Ратай Андрій Володимирович, Рептюх Софія Володимирівна, Савченко Наталія Владиславівна, Сахно Євгеній Вячеславович, Сущенко Дарина Вячеславівна, Твердохліб Олександр Олександрович, Троцак Аня Станіславівна, Харченко Руслан Григорович.

    До 9 класу переведені учні: Балюх Євген Олександрович, Бондар Карина Олександрівна, Бузовєрова Ірина Юріївна, Бульба Вікторія Олександрівна, Горошко Павло Юрійович, Грош Богдан Олександрович, Денисенко Богдан Олегович, Зайченко Андрій Леонідович, Зуєнко Марія Сергіївна, Каліман Павлина Юріївна, Кірієнко Владислава Олександрівна, Кочерга Нікіта Вікторович, Крапіва Сергій Васильович, Крут’ян Дмитро Вікторович, Куриленко Світлана Михайлівна, Оленіч Юлія Олександрівна, Поліщук Анастасія Володимирівна, Праведний Максим Дмитрович, Руденко Тетяна Вікторівна, Сахно Артем Ігорович, Саяпіна Юлія Олександрівна, Скочій Станіслав Сергійович, Соболь Вікторія Борисівна, Усенко Аліна Володимирівна, Щербак Юлія Володимирівна, Яценко Артьом Анатолійович, Беседа Дарина Олегівна, Вілєєв Олександр Віталійович, Гайдай Роман Миколайович, Гавришова Катерина Володимирівна, Гуртовенко Артем Андрійович, Дейкун Дар'я Олександрівна, Дідик Артем Валерійович, Дуда Ангеліна Геннадіївна, Дударець Катерина Вікторівна, Іщенко Олександр Володимирович, Кагал Сніжана Русланівна, Карпуша Олексій Іванович, Коваленко Іван Володимирович, Колодяжний Ярослав Володимирович, Кравченко Євгеній Сергійович, Нешта Аліна Станіславівна, Олексюк Артем Володимирович, Пронь Віталій Миколайович, Савченко Світлана Олександрівна, Скрипка Анна Борисівна, Сотніченко Аріна Олександрівна, Терещенко Євгеній Русланович, Тітуленко Дмитро Сергійович, Федірко Дмитро Сергійович, Шинкаренко Ярослав Ігорович.

    До 11 класу переведені учні:  Біренок Анна Петрівна, Гуденко Богдан Дмитрович, Доброштан Яна Ігорівна, Жуменко Владлена Вікторівна, Кифоренко Дмитро Сергійович, Луценко Катерина Анатоліївна, Ляліна Вероніка Сергіївна, Пивоваренко Інна Сергіївна, Приходько Альона Олегівна, Радько Богдан Олександрович, Сташевська Альона Сергіївна, Чижевський Олександр Сергійович, Чубенко Ірина Вікторівна, Шрамко Інна Олександрівна.

Переглядів: 152 | Додав: Ladangim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Конкурс
Оголошується конкурс на кращі текст і музику гімну Ладанської гімназії.
Міні профіль
Четвер
23.11.2017
12:03

Привіт Гість !
Пульс гімназії
 

 
Гурток із вільної боротьби
 

 
У гімназії діють...
 

 
Курси за вибором
 

 
Спортсменом може стати кожен
 

 
Профільне навчання