Вас вітає Ладанська гімназія/Вас приветсвует Ладанская гимназия/Welcome to Ladan gimnazium
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 70
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Блог

Головна » 2017 » Червень » 7 » ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ 1-8, 10 КЛАСІВ ДО НАСТУПНИХ КЛАСІВ
14:18
ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ 1-8, 10 КЛАСІВ ДО НАСТУПНИХ КЛАСІВ

                              

     Відповідно до рішення педагогічної ради від 01.06.2017 року (Протокол №10) та наказу по Ладанській гімназії до 2 класу переведені учні: Андрієнко Іван Володимирович, Бачикало Даря Русланівна, Вапельник Софія Геннадіївна, Гаспарян Варвара Дімітріївна, Жук Аріна Ігорівна, Зайченко Єлизавета Леонідівна, Ковтун Анастасія Андріївна, Крутян Денис Вікторович, Левун Денис Ігорович, Макаренко Микола Олегович, Мелащенко Богдан Анатолійович, Набока Нікіта Олександрович, Нетребко Нікіта Дмитрович, Нічик Софія Олександрівна, Полянна Вікторія Олександрівна, Сушко Артур Романович, Тур Максим Анатолійович, Усенко Діана Олександрівна, Чижевський Дмитро Сергійович, Шудрик Андрій Ігорович, Беседа Єлизавета Олегівна, Бульба Максим Олександрович, Гуртовенко Даря Андріївна, Жовтий Назар Олександрович, Кісельов Богдан Сергійович, Коваленко Артем Сергійович, Котеленець Роман Сергійович, Кочерга Анастасія Олександрівна, Михайлюченко Матвій Михайлович,  Мужанова Даша Олександрівна, Панасенко Дарія Євгеніївна, Полянний Нікіта Євгенійович, Рогожа Данііл Артемович, Терно Олександр Сергійович,Ткачук Владислав Олександрович, Харченко Максим Сергійович, Хекало Артем Вікторович, Шрамко Вікторія Олександрівна, Щоточкін Тимофій Олегович, Ювченко Анастасія Романівна.

   До 3 класу переведені учні: Богомолова Міланія Олександрівна, Гриценко Дмитро Андрійович, Журавель Дмитро Олексійович, Карен Роман Володимирович, Кириченко Роман Миколайович, Корка Вероніка Олександрівна, Литвишко Вікторія Ігорівна, Логвиненко Євгеній Юрійович, Малін Артем Максимович, Нешта Крістіна Богданівна, Огієнко Максим Олександрович, Оленіч Нікіта Сергійович, Павленко Анна Владиславівна, Рептюх Олександра Сергіївна, Ромашка Денис Олександрович, Сердюк Вікторія Олександрівна, Тайлакова Анастасія Сергіївна, Тумгоєв Кіріл Романович, Фурсова Крістіна Олександрівна, Худина Назар Станіславович, Чижович Станіслав Віталійович, Шелудько Катерина Віталіївна, Шудрик Віталій Ігоревич, Білий Нікіта Андрійович, Гладкий Вадим Дмитрович, Грабовецький Вячеслав Олександрович, Гречин Богдан Іванович, Дмитренко Інна Вадимівна, Конопля Софія Русланівна, Кальян Богдана Анатоліївна, Крило Артем Васильович, Кучеренко Софія Сергіївна, Мерабішвілі Марія Давідівна, Морей Олександра Сергіївна, Нечипор Артем Русланович, Павленко Даря Сергіївна, Парахненко Богдана Миколаївна, Пивоваренко Аліна Сергіївна, Пшеничний Захар Володимирович, Руденко Богдан Миколайович, Савченко Ярослав Вікторович, Самарський Савелій Олександрович, Шеменчук Карина Володимирівна, Ямбур Вікторія Михайлівна.

    До 4 класу переведені учні: Андрієнко Ірина Володимирівна, Бандура Єлизавета Вадимівна, Білоус Єгор Романович, Бульба Андрій Олександрович, Демченко Ліза Миколаївна, Дмитренко Дмитро Володимирович, Дуброва Олександра Андріївна, Загзін Богдан Олегович, Збаранський Нікіта Олександрович, Крило Руслан Сергійович, Курганський Олексій Олександрович, Лотарцев Богдан Олександрович, Ляшенко Анна Сергіївна, Пергат Єгор Сергійович, Поліщук Богдан Володимирович, Селіванов Ілля Олександрович, Сташевський Андрій Михайлович, Терещенко Костянтин Олександрович, Тимощук Артем Русланович, Шалімов Євгеній Михайлович, Ященко Владислава Олександрівна, Бачурина Ярослава ІгорівнаГетьман Анастасія Миколаївна, Гриценко Анастасія Євгеніївна, Іщенко Аріна Володимирівна, Коваленко Артур Антонович, Коваленко Валерій Олександрович, Коновченко Лєв Валерійович, Кононенко Артем Андрійович, Красій Богдан Олександрович, Левицька Аліна Андріївна, Лещенко Нікіта Олександрович, Макаренко Єлізавета Олегівна, Мужанов Микита Олександрович, Нечипор Марина Ігорівна, Рубан Денис Олександрович, Рубан Марія Вікторівна, Салівон Анна Вікторівна, Сердюк Максим Олександрович, Соболь Мирослав Олегович, Стриженко Олександр Олександрович, Сиволап Максим Олександрович, Тертишник Андрій Сергійович.

   До 5 класу переведені учні: Бартош Ангеліна Владиславівна, Бондар Іван Олександрович, Герасименко Руслана Андріївна, Грабовецька Юлія Олександрівна, Грицаненко Альона Олександрівна, Дем’янюк Сніжана Андріївна, Дорожа Дар’я Юріївна, Жукович Дмитро Вікторович, Журавель Богдана Олексіївна, Заболотний Дмитро Іванович, Загзін Артем Сергійович, Івченко Денис Олександрович, Клевакіна Яніна Ярославівна, Коваленко Максим Вікторович, Кононенко Анастасія Ігорівна, Ляшенко Дмитро Юрійович, Миць Максим Валерійович, Москат Марія Сергіївна, Осадча Марія Дмитрівна, Троцак Євгенія Станіславівна, Фурсач Кіріл Романович, Циганко Олександр Олександрович, Бублик Євгенія Ігорівна, Бульба Альона Олександрівна, Бульба Артьом Олегович, Воробйовський Роман Вячеславович, Гетьман Євгенія Валеріївна, Грондівський Давид Віталійович, Дмитренко Максим Олександрович, Жижка Дарія Русланівна, Захарчук Данило Володимирович, Зленко Альона Михайлівна, Іонова Валерія Вікторівна, Колодченко Сергій Сергійович, Леутіна Ірина Ігорівна, Марінов Віталій Віталійович, Огієнко Василь Сергійович, Остапець Олег Сергійович, Пінчук Владислав Валерійович, Романко Владислав Віталійович, Сердюк Максим Олександрович, Синиця Микита Андрійович, Смірнов Богдан Сергійович, Смірнов Іван Сергійович, Стеценко Сергій Володимирович, Хантіль Анастасія Євгеніївна, Щербаков Максим Андрійович.

   До 6 класу переведені учні: Бабенко Діана Русланівна, Бандура Крістіна Вадимівна, Гаман Катерина Юріївна, Гудименко Анна Дмитрівна, Дяченко Кіра Юріївна, Косенко Богдан Дмитрович, Крамар Аліна Сергіївна, Ляшенко Аня Олександрівна, Макаренко Серафим Олегович, Малофєєв Радіон Аркадійович, Маслик Вікторія Станіславівна, Нестреляй Аліса Володимирівна, Руденко Дар’я Сергіївна, Савченко Поліна Вікторівна, Сліпченко Артем Олександрович, Степаненко Олександра Сергіївна, Сятиня Нікіта Володимирович, Фурса Андрій Володимирович, Цигура Дмитро Сергійович, Швачій Ольга Олегівна, Андреєва Єлізавета Іванівна, Вапельник Глєб Геннадійович, Васіліу Александрос, Клевакіна Каріна Ярославівна, Козлова Марина Олександрівна, Комяга Юлія Олександрівна, Кириченко Каріна Миколаївна, Лапатинська Марина Володимирівна, Манаєнкова Оксана Артемівна, Мартиненко Ірина Андріївна, Огієнко Єлізавета Романівна, Праведна Юлія Дмитрівна, Кісельов Олександр Сергійович, Сахно Аліна Олександрівна, Терещенко Крістіна Сергіївна, Усенко Денис Олександрович, Чубенко Богдана Вікторівна.

     До 7 класу переведені учні: Адаменко Єва Романівна, Бартош Катерина Богданівна, Бульба Світлана Олегівна, Гришко Айша Лазімовна, Герасименко Світлана Андріївна, Гончар Степан Миколайович, Гудзь Анастасія Олегівна, Даниленко Ігор Олександрович, Денисенко Дмитро Ігорович, Дорожа Анна Андріївна, Журавель Марія Володимирівна, Котеленець Максим Сергійович, Кузьменко Аня Сергіївна, Литвиненко Олександра Олександрівна, Мірошниченко Андрій Олександрович, Пилипенко Ірина Сергіївна, Прийма Анна Миколаївна, Сердюк Олена Іванівна, Синиця Діана Андріївна, Стасенко Дмитро Вадимович, Степуренко Олександр Григорович, Терещенко Альона Олександрівна, Тертишник Богдан Ігорович.

   До 8 класу переведені учні: Білоног Нікіта Сергійович, Вапельник Іван Геннадійович, Гергель Дмитро Сергійович, Гурська Владислава Юріївна, Кальян Артур Анатолійович, Крило Ангеліна Василівна, Михайленко Іван Васильович, Монько Руслан Сергійович, Олійник Анна Олегівна, Панасенко Інеса Олександрівна, Панасенко Станіслав Геннадійович, Пирогов Максим Олександрович, Распопов Олександр Ігорович, Середин Вікторія Олександрівна, Тур Світлана Анатоліївна, Тюсов Валерій Миколайович, Тюсова Олена Миколаївна, Ярмоленко Родіон Юрійович, Авласєнко Поліна Максимівна, Безберда Дар’я Олександрівна, Беззуб Вікторія Олександрівна, Бочко Дмитро Юрійович, Голина Віталій Ігорович, Зюзюк Дмитро Віталійович, Калюжний Богдан Сергійович, Кириченко Антон Ігорович, Коваленко Володимир Павлович, Ковальов Денис Русланович, Костенко Анжеліка Олександрівна, Негрій Анна Сергіївна, Неживенко Руслана Ігорівна, Оленіч Богдан Сергійович, Оленіч Ірина Анатоліївна, Падалка Руслана Олександрівна, Первун Ігор Валерійович, Пікуленко Дмитро Сергійович, Поволоцький Богдан Миколайович, Сердюк Вікторія Віталіївна, Шапошникова Єлизавета Михайлівна.

   До 9 класу переведені учні: Бачикало Вадим Русланович, Буднік Андрій Вячеславович, Вапельник Ілля Геннадійович, Гліченко Єлізавєта Валеріївна, Заболотна Тетяна Іванівна, Зуб Ірина Павлівна, Івашко Юлія Сергіївна, Легка Олександра Юріївна, Макаренко Лука Олегович, Михайленко Крістіна Дмитрівна, Моксунов Микола Єгорович, Набока Євгеній Олександрович, Назім Назарій Романович, Омельяненко Роман Русланович, Покришка Катерина Миколаївна, Саверський Максим Вячеславович, Саверський Ігор Вячеславович, Сердюк Світлана Олександрівна, Тоцький Єгор Владиславович, Тюсова Марина Олексіївна, Бабенко Богдана Ігорівна, Барановська Ірина Сергіївна, Бобренко Катерина Миколаївна, Бутченко Максим Романович, Гапон Ірина Вікторівна, Грош Аліна Анатоліївна, Заєць Владислав Валерійович, Іонов Антон Сергійович, Іонова Світлана Вікторівна, Кириченко Владислав Олегович, Нечипор Вікторія Романівна, Ратай Андрій Володимирович, Рептюх Софія Володимирівна, Савченко Наталія Владиславівна, Сахно Євгеній Вячеславович, Сущенко Дарина Вячеславівна, Твердохліб Олександр Олександрович, Троцак Аня Станіславівна, Харченко Руслан Григорович.

    До 11 класу переведені учні: Авронов Андрій Володимирович, Бабаєв Владислав Бахрамович, Громенко Станіслав Вікторович, Дорошенко Ігор Олександрович,  Дредун Інна Олександрівна, Дяченко Давид Олександрович, Жуменко Ольга Вікторівна, Загзін Максим Олегович, Канаєва Даша Олександрівна, Клименко Сергій Анатолійович, Козаченко Дмитро Анатолійович, Кононенко Ольга Михайлівна, Ляшенко Вікторія Олександрівна, Нестеренко Богдан Ігорович, Нестеренко Єгор Ігорович, Нощенко Катерина Вікторівна, Первун Юлія Валеріївна, Савченко Марина Олександрівна, Соколова Світлана Валеріївна, Трет'якова Катерина Юріївна, Шелудько Дмитро Віталійович.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 76 | Додав: Ladangim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Конкурс
Оголошується конкурс на кращі текст і музику гімну Ладанської гімназії.
Міні профіль
Понеділок
23.10.2017
16:24

Привіт Гість !
Пульс гімназії
 

 
Гурток із вільної боротьби
 

 
У гімназії діють...
 

 
Курси за вибором
 

 
Спортсменом може стати кожен
 

 
Профільне навчання