Вас вітає Ладанська гімназія/Вас приветсвует Ладанская гимназия/Welcome to Ladan gimnazium
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 77
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Блог

Головна » 2016 » Червень » 2 » Переведення учнів 1-4 класів
15:08
Переведення учнів 1-4 класів

                                              

    Відповідно до рішення педагогічної ради гімназії від 02.06.2016 року (Протокол №9), згідно наказу №5 по гімназії до 2 класу переведені учні 1-х класів - Богомолова Міланія Олександрівна, Гриценко Дмитро Андрійович, Журавель Дмитро Олексійович, Карен Роман Володимирович, Кириченко Роман Миколайович, Корка Вероніка Олександрівна, Литвишко Вікторія Ігорівна, Логвиненко Євгеній Юрійович, Малін Артем Максимович, Нешта Крістіна Богданівна, Огієнко Максим Олександрович, Оленіч Нікіта Сергійович, Павленко Анна Владиславівна, Рептюх Олександра Сергіївна, Ромашка Денис Олександрович, Сердюк Вікторія Олександрівна, Тайлакова Анастасія Сергіївна, Тумгоєв Кіріл Романович, Фурсова Крістіна Олександрівна, Худина Назар Станіславович,Чижович Станіслав Віталійович,Шелудько Катерина Віталіївна, Шудрик Віталій Ігоревич, Білий Нікіта Андрійович, Гладкий Вадим Дмитрович, Грабовецький В’ячеслав Олександрович, Гречин Богдан Іванович, Дмитренко Інна Вадимівна, Дрозд Софія Володимирівна, Кальян Богдана Анатоліївна, Крило Артем Васильович, Кучеренко Софія Сергіївна, Ляшенко Іван Вадимович, Ляшенко Тарас Вадимович, Мерабішвілі Марія Давідівна, Морей Олександра Сергіївна, Нечипор Артем Русланович, Павленко Дар’я Сергіївна, Парахненко Богдана Миколаївна, Пивоваренко Аліна Сергіївна, Пшеничний Захар Володимирович, Руденко Богдан Миколайович, Савченко Ярослав Вікторович, Самарський Савелій Олександрович, Шеменчук Карина Володимирівна, Ямбур Вікторія Михайлівна. 

   До 3 класу гімназії переведені учні: Андрієнко Ірина Володимирівна, Бандура Єлизавета Вадимівна, Білоус Єгор Романович, Бульба Андрій Олександрович, Герасименко Анна Олександрівна, Демченко Ліза Миколаївна, Дмитренко Дмитро Володимирович, Дуброва Олександра Андріївна, Загзін Богдан Олегович, Збаранський Нікіта Олександрович, Крило Руслан Сергійович, Курганський Олексій Олександрович, Лотарцев Богдан Олександрович, Ляшенко Анна Сергіївна, Пергат Єгор Сергійович, Поліщук Богдан Володимирович, Селіванов Ілля Олександрович, Сташевський Андрій Михайлович, Терещенко Костянтин Олександрович, Тимощук Артем Русланович, Ященко Владислава Олександрівна, Бачурина Ярослава Ігорівна, Биченко Максим Олександрович, Гетьман Анастасія Миколаївна, Гриценко Анастасія Євгеніївна, Іщенко Аріна Володимирівна, Коваленко Артур Антонович, Коваленко Валерій Олександрович, Коновченко Лєв Валерійович, Кононенко Артем Андрійович, Красій Богдан Олександрович, Левицька Аліна Андріївна, Лещенко Нікіта Олександрович, Макаренко Єлізавета Олегівна, Мужанов Микита Олександрович, Нечипор Марина Ігорівна, Рубан Денис Олександрович, Рубан Марія Вікторівна, Салівон Анна Вікторівна, Сердюк Максим Олександрович, Соболь Мирослав Олегович, Стриженко Олександр Олександрович, Сиволап Максим Олександрович, Тертишник Андрій Сергійович.

   До 4 класу переведені учні: Бартош Ангеліна Владиславівна, Бондар Іван Олександрович, Герасименко Руслана Андріївна, Грабовецька Юлія Олександрівна, Грицаненко Альона Олександрівна, Дем’янюк Сніжана Андріївна, Дорожа Дар’я Юріївна, Жукович Дмитро Вікторович, Журавель Богдана Олексіївна, Заболотний Дмитро Іванович, Загзін Артем Сергійович, Івченко Денис Олександрович, Клевакіна Яніна Ярославівна, Коваленко Максим Вікторович, Кононенко Анастасія Ігорівна, Ляшенко Дмитро Юрійович, Миць Максим Валерійович, Москат Марія Сергіївна, Троцак Євгенія Станіславівна, Фурсач Кіріл Романович, Циганко Олександр Олександрович, Бульба Альона Олександрівна, Бульба Артьом Олегович, Воробйовський Роман Вячеславович, Гетьман Євгенія Валеріївна, Грондівський Давид Віталійович, Дмитренко Максим Олександрович, Жижка Дарія Русланівна, Захарчук Данило Володимирович, Зленко Альона Михайлівна, Іонова Валерія Вікторівна, Колодченко Сергій Сергійович, Леутіна Ірина Ігорівна, Марінов Віталій Віталійович, Огієнко Василь Сергійович, Остапець Олег Сергійович, Пінчук Владислав Валерійович, Романко Владислав Віталійович, Сердюк Максим Олександрович, Синиця Микита Андрійович, Смірнов Богдан Сергійович, Смірнов Іван Сергійович, Стеценко Сергій Володимирович, Хантіль Анастасія Євгеніївна, Щербаков Максим Андрійович.

     До 5 класу переведені учні: Бабенко Діана Русланівна, Бандура Крістіна Вадимівна, Гаман Катерина Юріївна, Гудименко Анна Дмитрівна, Дяченко Кіра Юріївна, Косенко Богдан Дмитрович, Крамар Аліна СергіївнаЛяшенко Аня Олександрівна, Макаренко Серафим Олегович, Малофєєв Радіон Аркадійович, Маслик Вікторія Станіславівна, Нестреляй Аліса Володимирівна, Руденко Дар’я Сергіївна, Савченко Поліна Вікторівна, Сліпченко Артем Олександрович, Степаненко Олександра Сергіївна, Сятиня Нікіта Володимирович, Фурса Андрій Володимирович, Цигура Дмитро Сергійович, Андреєва Єлізавета Іванівна, Вапельник Глєб Геннадійович, Васіліу Александрос, Глимязь Каміла Ельдарівна, Клевакіна Каріна Ярославівна, Козлова Марина Олександрівна, Комяга Юлія Олександрівна, Кириченко Каріна Миколаївна, Лапатинська Марина Володимирівна, Ляшенко Тетяна Анатоліївна, Мартиненко Ірина Андріївна, Огієнко Єлізавета Романівна, Праведна Юлія Дмитрівна, Рогожа Олександр Сергійович, Сахно Аліна Олександрівна, Терещенко Крістіна Сергіївна, Усенко Денис Олександрович, Чубенко Богдана Вікторівна.

 

Переглядів: 157 | Додав: Ladangim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Національна

дитяча

"гаряча" лінія

Консультування

Пн-Пт 1200 - 2000

Сб 1200 - 1600

Міні профіль
Нових повідомленнь немає
Вийти з аккаунту
Неділя
18.02.2018
00:30

Привіт Гість !
Пульс гімназії
 

 
Гурток із вільної боротьби
 

 
У гімназії діють...
 

 
Курси за вибором
 

 
Спортсменом може стати кожен
 

 
Профільне навчання